English version
Анонс заходів

19 – 20 червня у Відні відбудеться міжнародна конференція ОБСЄ «Свобода ЗМІ у нестабільних середовищах»


Офіс Представника з питань свободи ЗМІ ОБСЄ 19 – 20 червня у Відні організовує міжнародну конференцію «Свобода ЗМІ у нестабільних середовищах». До участі запрошені журналісти, урядовці, наукові кола, представники індустрії та громадянського суспільства. У заході візьме участь голова Національної ради Юрій Артеменко.


Конференція організовується в контексті величезної кількості загрозливих викликів і перешкод, що є небезпекою для обмеження свободи медіа та свободи слова в усьому регіоні ОБСЄ, зокрема на теренах, які вражені конфліктами і кризами.


Під час конференції обговорюватимуться питання інформування про конфлікти і війну, безпеку журналістів і безкарності злочинів щодо них, акредитації журналістів і їх доступу до інформації в конфліктних зонах, поширення фейкових новини, дезінформації і пропаганди в ситуації конфлікту, медіа- і цифрової грамотності, саморегуляції медіа тощо.


Міжнародні експерти поділяться своїм досвідом, у тому числі звучатиме і головна промова від пані Кейт Еді - колишнього військового кореспондента, автора і мовника, відомої, зокрема, як головний новинний кореспондент BBC.


Учасники зупиняться на актуальних питаннях і найбільш нагальних проблемах щодо свободи ЗМІ в регіоні, а також підготують рекомендації за зразками передового досвіду і практичних інструментів стосовно таких аспектів, як безпека журналістів, дезінформація і пропаганда в конфліктних ситуаціях.


Конференція також дасть можливість ознайомити представників країн-учасниць ОБСЄ із законодавчими і практичними кроками, спрямованими на забезпечення свободи слова та ЗМІ в Україні відповідно до зобов’язань ОБСЄ і міжнародних стандартів.


Робочі мови конференції: англійська й російська.


Основний захід також буде доповнений супутніми тематичними подіями.


Реєстрація учасників триває до 2 червня 2017 року.


Докладна інформація організаційного характеру й контакти організаторів доступні за посиланням.


Відстежувати події можна у Twitter: #FOMConf2017.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.