English version
Новини → Новини

Телеканали «Русский иллюзион», «Дом кино» та «Оружие» вилучені із переліку іноземних програм, які відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України


Регуляторний орган на засіданні 23 липня вилучив із  Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України російські телеканали «Русский иллюзион», «Дом кино» та «Оружие» через виявлені під час моніторингу порушення вітчизняного законодавства. 


У період із 4 червня по 20 липня 2015 року моніторингом Національної ради зафіксовано, що програми телеканалів «Дом кино» та «Русский иллюзион» містили фільми, розповсюдження і демонстрування яких заборонено Державним агентством України з питань кіно. Зокрема, на телеканалі «Русский иллюзион» транслювалися фільми «Трио: Жаркое лето 99-го» і «Тайна «Волчьей пасти» за участю М. Пореченкова, а на каналі «Дом кино» - телевізійний серіал «Убойная сила». В ефірі телеканалу «Оружие» із 16 по 19 липня зафіксовано низку передач загальною тривалістю майже 22 години, які популяризують збройні сили Російської Федерації. Зважаючи на це, Національна рада ухвалила рішення вилучити ці іноземні програми із зазначеного вище Переліку.


Інші зміни до цього документа стосувалися доповнення Переліку низкою іноземних каналів, щодо яких раніше були ухвалені рішення про їх відповідність законодавству України та Європейській конвенції про транскордонне телебачення. Це, зокрема, такі програми: «FilmBox Arthouse», «Filmbox», «FIGHTBOX HD», «Fastnfunbox HD», «DOCUBOX HD», «FASHIONBOX HD», «360tunebox», «Viasat Sport HD», «MTV», «Беларусь 24», «Дождь», «Bollywood HD».


Перелік дозволених до ретрансляції каналів ухвалений відповідно до норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій)», який набуде чинності 5 серпня цього року.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.