English version
Новини → Новини

Національна рада просить польського регулятора сприяти збільшенню кількості польських мовників в Україні

 

Національна рада надіслала голові Крайової Ради з питань радіомовлення і телебачення Республіки Польщі пану Яну Двораку листа з проханням сприяти збільшення мовлення на території України польських каналів. Така ініціатива обумовлена неодноразовими зверненнями до регуляторного органу вітчизняних провайдерів програмної послуги і дистриб’юторів, які висловлюють бажання  ретранслювати польські телеканали.

 

Відповідно до чинного законодавства в Україні можуть ретранслюватися лише ті іноземні програми, які за рішенням Національної ради внесено до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Нині до цього переліку входять лише чотири польські програми: «TV-Polonia», «ТVP Info», «ТVP Historia» та «ТVP Кultura».

 

Зважаючи на значний інтерес українських провайдерів до трансляції польських телеканалів, Національна рада просить Крайову Раду з питань радіомовлення і телебачення Республіки Польщі усебічно сприяти у цьому питанні. Зі свого боку вітчизняний регулятор у разі надходження відповідних звернень якнайшвидше вирішуватиме всі процедурні питання, необхідні для внесення польських телеканалів до зазначеного переліку.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.