English version
Новини → Новини

Затверджено перелік програм універсальної програмної послуги для різних населених пунктів України

 

24 листопада регуляторний орган на виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги)» ухвалив низку рішень про затвердження універсальної програмної послуги для різних територіальних категорій і різних технологій. Рішення, як і Закон, набудуть чинності 1 січня 2017 року.

 

Член Національної ради Олег Черниш повідомив, що залежно від адміністративно-територіальної одиниці затверджується універсальна програмна послуга для села, селища, міста, району, області, а також для всієї України. Крім того, враховується використання різних технологій.

 

Так, для  технологій ММТС і МІТРІС універсальної програмної послуги немає у зв’язку з використанням обмеженого радіочастотного ресурсу;  для технологій DVBT і DVBT-2 універсальної програмної послуги немає теж через використання провайдерами обмеженого радіочастотного ресурсу, а крім того, тому, що ліцензування проводиться на конкурсній основі.

 

Для технологій ОТТ і  DTH, що охоплюють всю Україна, УПП входять програми НТКУ і її правонаступника - Національної суспільної телерадіокомпанії та програми телеканалу «Рада». Олег Черниш відзначив для прикладу, що для всієї території України до УПП увійшли дві телевізійні програми суспільного мовлення, програми телеканалу «Рада» і три канали «Українського радіо».

 

«У всіх інших категоріях, зокрема в областях, вони доповнені місцевими і регіональними компаніями, які мовлять не більше ніж на одну область України і не здійснюють ретрансляції. Крім того, до аналогових кабельних мереж не внесено програми радіо тому, що там буде задіяний дуже великий ресурс, і це буде погано для провайдерів», - розповів Олег Черниш.

 

Із переліками універсальної програмної послуги можна ознайомитися на сайті Національної ради.  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Розширене засідання робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, м.Київ, 19 квітня 2017 р.