15 медійників опинилися в реєстрі держзрадників (Оновлено) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

15 медійників опинилися в реєстрі держзрадників (Оновлено)

Національне агентство з питань запобігання корупції і ГО «Рух Чесно» внесли перші 100 осіб до реєстру держзрадників. Серед них 73 особи – політики, 15 – медійники, 13 – представники правоохоронних органів і 1 суддя. У реєстрі зібрані дані про колаборантів із 14 областей України. 

Із представників медіасфери до реєстру внесені:

Кирило Вишинський, Валентин Гайдай, Ігор Гужва, Сніжана Єгорова, Андрій Єрмолаєв, Світлана Крюкова, Гліб Ляшенко, Оксана Марченко, Олеся Мєдвєдєва, Діана Панченко, В’ячеслав Піховшек, Михайло Погребинський, Володимир Рогов, Олексій Романов, Олександр Семченко.

Перед тим, як внести особу до цього списку «Рух Чесно» перевіряє потенційних кандидатів. Для перевірки інформації він активно співпрацює з правоохоронними органами і громадськими організаціями.

Загалом у реєстрі чотири категорії осіб: політики, судді та юристи, медійники і правоохоронні органи. ГО «Рух Чесно» продовжує шукати колаборантів і закликає усіх, хто має таку інформацію, ділитися нею.

Інформацію про всіх учасників списку можна переглянути за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше