14 березня відбудеться нагородження переможців конкурсу “Благодійна Україна”

22.02.2013

До уваги керівників телерадіоорганізацій!

До 20 лютоготривав прийом заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна». Цей конкурс започаткований Асоціацією благодійників України і має на меті розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками й отримувачами допомоги, відзначення не лише найкращих доброчинців, а й тих, кому вдалося якнайліпше використати призначену допомогу.

Заступник голови Національної ради Лариса Мудрак була обрана головою Медіа-ради конкурсу. Зі свого боку вона неодноразово наголошувала на тому, що благочинні ініціативи є спільною відповідальністю і їх треба усіляко підтримувати, сприяти їхньому розвитку.

У конкурсі «Благодійна Україна» передбачені десять номінацій і три спеціальні номінації. Переможці отримають спеціальну нагороду – статуетку бурштинового янгола. Церемонія нагородження відбудеться в Києві 14 березня.

Задля популяризації згаданої ініціативи Асоціацією благодійників України було створено кілька аудіо- та відеороликів, які згідно з висновком Національної ради відповідають Закону України «Про рекламу» і можуть бути розміщені в засобах масової інформації як соціальна реклама.

Відповідні матеріали можна завантажити тут.