17–18 травня Національна рада проведе виїзну нараду в Луцьку

16.05.2012

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення традиційно проводить для своїх представників в областях, АР Крим, містах Києві й Севастополі виїзну нараду за участі членів Національної ради та керівників основних структурних підрозділів.

Цього року така нарада проходитиме 17 та 18 травня на Волині в древньому українському місті Луцьку. У ній візьме участь заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Олександр Курилюк.

Основні питання, яким буде приділено увагу державних службовців, стосуватимуться першорядних завдань Національної ради в розрізі діяльності представників в областях (регіонах); здійснення нагляду за діяльністю телерадіоорганізацій під час виборчої кампанії, відповідно до нової редакції Закону України «Про вибори народних депутатів України»; докладного опрацювання низки змін, що були внесені до профільних законів у сфері телебачення і радіомовлення; роз’ясненням положень нормативно-правових актів Національної ради, що були останнім часом зареєстровані Міністерством юстиції України.

Голова Національної ради Володимир Манжосов у своїй доповіді докладно охарактеризує виконання загальнонаціонального проекту з впровадження цифрового ефірного телевізійного мовлення та наступні етапи роботи в цьому напрямі.

Про розробку системи захисту дітей від негативного впливу медіа та її впровадження в Україні йтиметься у виступі заступника голови Національної ради Лариси Мудрак.

На особливостях ліцензування нових медіа зупиниться член Національної ради Микола Фартушний.

Координації роботи представників, як необхідної умови ефективності їхньої діяльності, буде присвячено виступ керівника апарату Національної ради Володимира Пащука.

17 травня о 14:15 в конференц-залі готелю «Україна» для керівників телерадіоорганізацій Волинської області голова та члени Національної ради проведуть прес-конференцію.

Другий день роботи буде присвячено обговоренню практичних питань щодо ліцензування телерадіомовлення, проведенню перевірок ліцензіатів, підготовки документів на засідання Національної ради, роз’ясненню деяких законодавчих норм та особливостей роботи під час виборчої кампанії тощо.

Також працівники Національної ради матимуть ознайомчі екскурсії до визначних історичних пам’яток Волинського краю.