20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20.02.2024

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. 107 синів і дочок України великою відвагою і самовідданістю, ціною власного життя змінили хід історії нашої держави та відстояли її європейське майбутнє. Цей день увічнює силу духу, мужність і стійкість громадян, які не побоялися стояти до кінця за свої мрії та ідеали гідного людського життя.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, що вразив світ відважністю й героїзмом українців. Десять років тому люди з усіх куточків нашої країни, різної національності й віку, об’єднані любов’ю до України і незламністю духу, без вагань піднялися на захист своєї свободи, права бути незалежними й вільними у великій сім’ї європейських країн.

Завдяки Героям Небесної Сотні Україна сьогодні є вільною демократичною державою.

Боротьба за незалежність і суверенітет України триває і нині – 11-й рік поспіль. Зараз подвиг Героїв Небесної Сотні продовжують новітні Герої, які відважно боронять нашу країну під час повномасштабного вторгнення агресора.

Обов’язок кожного українця сьогодні – зберегти вимріяну свободу і пам’ять про тих, хто загинув заради нашої Батьківщини. А також допомогти воїнам, які нині на полі бою стоять за нас.

Велика вдячність і шана Героям, які в тяжкі часи взяли відповідальність за долю нашої країни і борються за незалежність і територіальну цілісність України!

Залишаємося гідними своїх Героїв! Слава Україні! Героям Слава!