20 російських каналів заборонені з 1 вересня в Латвії - набуло чинності рішення NEPLP - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

20 російських каналів заборонені з 1 вересня в Латвії – набуло чинності рішення NEPLP

1 вересня набуло чинності рішення Національної ради з електронних засобів масової інформації (NEPLP) про виключення зі списку дозволених для ретрансляції на території Латвії 20 російських каналів. Серед них канали пропагандистської мережі RT, а також медіа, що належать російському мільярдеру із санкційного списку Євросоюзу.

З метою запобігання розпалюванню ненависті та обмеження поширення пропаганди на тлі військової агресії Росії проти України латвійський медіарегулятор заборонив у своїй країні ретрансляцію каналів мережі RT. Низка інших російських каналів потрапила під заборону, оскільки до одного з їхніх кінцевих бенефіціарних власників Юрія Ковальчука запроваджено санкції Європейського Союзу.

Таким чином, на підставі рішення NEPLP вже відсьогодні з мереж Латвії зникнуть такі канали: RT, RT HD, RT Arabic, RT Documentary (HD), RT Documentary, RT TV, RT Spanish, «Мир 24», «РБК-ТВ», «Россия 24», «Россия RTR», TV Centre International, «Время: далекое и близкое», «Бобер», «Дом Кино», «Дом Кино Премиум», «Музыка Первого», «O!», «Поехали», «Телекафе» та «Петербург — 5 канал».

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше