21 листопада – День Гідності та Свободи

21.11.2022

Сьогодні українці відзначають День Гідності та Свободи. Це – наріжні цінності, що визначають фундамент української нації і крізь століття вели покоління наших предків до своєї мети – незалежної держави. Цінності, що плекали мрію, будували шлях для її втілення і нині дають силу і мужність, щоб захищати свою Батьківщину від ворога.

Гідність і свобода – це портрет українця. Кожного – і військового, і рятівника, волонтера і лікаря, фермера і залізничника, кухаря і дизайнера. Це незмінна характеристика нас усіх як народу. Нашої сили і волі, нашої наснаги до боротьби, нашого нестраху й уміння усілякими засобами, а часом і голіруч протистояти ординській навалі.

Ми платимо високу ціну за нашу мрію. Однак, незважаючи на всі спроби нас залякати, далі йдемо вперед. Бо українці виросли з укоріненим на генетичному рівні прагненням волі. Нині воно ще дужче гуртує нас перед нашою мрією і завданням – бути самостійним господарем на власній землі.

Цьогоріч символом опору російській окупації стала Жовта стрічка. У цей день її заохочують пов’язати на знак підтримки тих територій, які ще чекають свого звільнення. І воно обов’язково відбудеться. Ми йдемо, ми вистоїмо і переможемо!