24 травня в Національній раді обговорять тему захисту прав дітей у медіа - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

24 травня в Національній раді обговорять тему захисту прав дітей у медіа

 24 травня об 11:00 в Національній раді відбудеться зустріч, присвячена захисту прав дітей у медіа, на тему: «Регулювання і саморегулювання медіа: психологічні аспекти висвітлення тем насильства над дітьми».

У ній візьмуть участь представники медіарегулятора, телерадіоорганізацій, громадськості,  психологи, юристи.

Питання захисту дітей від шкідливої інформації постійно перебуває в полі зору українського медіарегулятора. Із 2016 року працює робоча група, яка розробляє правила для медіа, дотримання яких значно покращує ситуацію в інформаційному просторі. Загалом, як відомо, напрацьовано п’ять документів, які повинні сприяти тому, щоб медіа, готуючи інформаційні матеріали, завжди дбали про найкращі інтереси дитини.

Однак, на жаль, у повсякденній діяльності медіа, намагаючись залучити якнайширшу аудиторію, часто забувають про ці правила і не завжди їх дотримуються. Щоб таких випадків траплялося якомога менше, медіарегулятор проводить обговорення з мовниками. До нього залучені і фахівці-психологи, які працюють у сфері захисту дітей, в тому числі і в правоохоронній та судовій системах нашої країни.

Медіа можуть долучитися до обговорення онлайн через Zoom-конференцію, зареєструвавшись до 15.00 23 травня через електронну адресу sectornru@nrada.gov.ua

Посилання на захід буде надіслане зареєстрованим представникам.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше