25 червня – спільна пресконференція Національної ради і КМІС на тему «Сприйняття українцями телерадіоефіру: результати дослідження громадської думки» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

25 червня – спільна пресконференція Національної ради і КМІС на тему «Сприйняття українцями телерадіоефіру: результати дослідження громадської думки»

 

25 червня о 12:00  в Українському інформаційному агентстві Укрінформ за участі заступника голови Національної ради Уляни Фещук, члена Національної ради Сергія Костинського і менеджерки проектів Київського міжнародного інституту соціології Ліани Новікової відбудеться пресконференція на тему: «Сприйняття українцями телерадіоефіру: результати дослідження громадської думки».

На заході буде презентовано частину всеукраїнського соціологічного опитування «Думки та погляди населення України: травень 2019 (омнібус)», яке проводилося Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Національної ради, щодо оцінки громадянами державної політики з поширення української мови та сучасного стану розвитку телевізійного і радіоефіру.

У рамках дослідження був опитаний 2021 респондент віком від 18 років. Вибірка репрезентативна для дорослого населення, яке постійно проживає на території України. Опитування проводилося у 110 населених пунктах у всіх областях України, окрім тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, а також тимчасово непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей.

Дата і час проведення прес-конференції: 25 червня,  12:00 

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 8, м. Київ, Укрінформ.

Акредитація за телефоном пресслужби Національної ради: 278-75-75 або на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше