25 травня – Міжнародний день зниклих безвісти дітей

23.05.2019

Із 2002 року в усьому світі 25 травня з ініціативи Міжнародного центру пошуку зниклих та експлуатованих дітей відзначають Міжнародний день зниклих безвісти дітей. Телерадіоорганізації можуть долучитися до інформування населення про цей день, а також розмістити на своїх екранах офіційний символ цього дня – зображення незабудки.

У цей день у різних країнах світу проводять заходи, щоб привернути увагу громадськості й залучити небайдужих громадян до пошуку зниклих дітей. В Україні цю акцію організовує всеукраїнська громадська організація «Магнолія». Досвід редакції телепрограми «Служба розшуку дітей» свідчить про те, що публічний розголос збільшує шанси розшукати дитину та повернути її в безпеку.

Проблема зниклих дітей є актуальною і для нашої країни. Лише у 2018 році до Національної поліції надійшло понад 10000 заяв про зникнення дітей. Тому ВГО «Магнолія» звертається до українських телеканалів із проханням підтримати акцію проведення Міжнародного дня зниклих безвісти дітей  і розмістити 25 травня у верхньому кутку екранів зображення незабудки.

Зображення можна завантажити:
у форматі tga – за посиланням,
у форматі psd – за посиланням,
у форматі png – за посиланням,
у форматі pdf – за посиланням.

Ілюстрації надані ВГО “Магнолія”