26 компаній відновили мовлення після зупинки, спричиненої повномасштабним російським вторгненням в Україну - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

26 компаній відновили мовлення після зупинки, спричиненої повномасштабним російським вторгненням в Україну

ТОВ ТРК «Академ TV» із м. Суми і ТОВ «ТРК «Маяк» із м. Олександрії Кіровоградської обл. поінформували Національну раду про відновлення мовлення. Натомість три ліцензіати припинили мовлення, у тому числі через пошкодження обладнання внаслідок обстрілів. Загалом станом на 26 серпня відновили мовлення 26 компаній, а припинили діяльність на територіях, які перебувають в тимчасовій окупації або на яких ведуться воєнні дії, – 208 ліцензіатів.

У Шостці Сумської області 22 серпня відновив мовлення у цифрі телеканал «АTV». В Олександрії на Кіровоградщині з 10 серпня відновила роботу радіостанція ТОВ «ТРК «Маяк».

Водночас ТОВ «Канон Комунікейшн» (телеканал «ЗОРЯНИЙ») і ТОВ ТРК «Юнс» (логотип «UNC») поінформували регулятора про припинення супутникового мовлення. Представник Національної ради у Дніпропетровській області повідомив, що через обстріли було пошкоджено фідерно-антенну систему радіостанції ТОВ «Радіо Мікс» (позивні «Інформатор»), а тому компанія з 22 серпня не виходить в ефір у м. Нікополі Дніпропетровської області.

Загалом станом на сьогодні на територіях, які перебувають у тимчасовій окупації або на яких ведуться воєнні дії, припинили мовлення:

– 1 загальнонаціональний мовник;

– 8 загальнонаціональних радіомовників;

– 13 регіональних телемовників;

– 20 регіональних радіомовників;

– 52 місцеві телекомпанії;

– 50 місцевих радіокомпаній;

– 19 телерадіоорганізацій, що мають ліцензії на супутникове мовлення і були змушені припинити мовлення у воєнний період з різних причин: воєнні дії, фінансові труднощі і технічні проблеми;

–  45 провайдерів програмної послуги.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше