26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

До уваги керівників телерадіоорганізацій!

Указом Президента України від 26 лютого 2020 року № 58 установлено День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який відзначається щороку 26 лютого.

Постійний представник Президента в Автономній Республіці Крим звернувся до Національної ради з ініціативою для медіа приєднатися до заходів, приурочених до цього Дня.

Доречним буде згадування в ефірах телеканалів і радіостанцій про відзначення Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Також телевізійні мовники можуть розмістити на екранах відповідне графічне зображення.

Таким чином, українські медіа зможуть долучитися до вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі – і 26 лютого 2014 року вийшли на мітинг у Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

Логотип для завантаження.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше