29 травня в Берліні і Києві відбудеться другий благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

29 травня в Берліні і Києві відбудеться другий благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar

Другий благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar має на меті привернути увагу світу до подій в Україні, зібрати кошти для закупівлі медичного обладнання, зокрема рентген-апаратів, повідомляє «1+1 media».

Апарати потрібні для медичних закладів у 12 регіонах поблизу територій ведення бойових дій, де надають медичну допомогу пораненим і постраждалим від війни. Обладнання, яке організатори події мають намір закупити на зібрані кошти, використовуватиметься для проведення операцій із вилучення уламків або фіксації кісток під контролем рентгенівського випромінювання.

Телемарафон Save Ukraine — #StopWar організовують команди «1+1 media», фестивалю Atlas, Суспільного за підтримки національного мобільного оператора «Київстар», футбольного клубу «Динамо Київ», Міністерства культури та інформаційної політики і Міністерства закордонних справ України.

Серед учасників заходу — Океан Ельзи, Тіна Кароль, The Hardkiss, MONATIK, Beissoul & Einius, Антитіла, ONUKA, alyona alyona та багато інших. Спеціальні гості заходу – Kalush Orchestra – український гурт, який днями виграв у пісенному конкурсі «Євробачення 2022». Виконавці під час двогодинного концерту виступатимуть наживо.  

Благодійний концерт ретранслюватимуть телеканали близько 20 країн Європи і світу, а також стрімінгові платформи й соцмережі.

В Україні телемарафон показуватимуть усі телеканали і платформи, що транслюють марафон «Єдині новини». Це – «1+1», «ICTV», «Україна», «Інтер», «Рада», «UA:Перший».

Для глядачів зі всього світу трансляція буде доступна на YouTube-каналах «1+1» та Atlas Festival, і на міжнародних версіях телеканалів.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше