30-річчя СБУ – їх робота наближає нашу Перемогу - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

30-річчя СБУ – їх робота наближає нашу Перемогу

Службі безпеки України 24 березня виповнилося 30 років. Останні 30 днів СБУ поряд із Збройними силами України, Національною гвардією, іншими силовими структурами, територіальною обороною і всім українським народом стоїть на варті нашої незалежності, самовіддано захищаючи свою Батьківщину від ворожої навали.
У цей день ми насамперед вшановуємо героїзм тих працівників СБУ, які вже не повернуться з поля бою, низько вклоняємося їхнім родинам і обіцяємо, що ніколи не забудемо їхнього подвигу.

Серед численних завдань, які успішно виконує СБУ, а це – безпосередня участь у бойових діях, контррозвідка, знищення диверсійних груп та викриття колаборантів і злочинців, важливим є захист інформаційної безпеки України. Фахівці СБУ в ці дні не раз підтвердили свій професіоналізм, організаторські вміння, згуртованість з іншими державними структурами та приватним сектором, аби успішно відбивати безкінечні хакерські атаки ворога, забезпечувати належний кіберзахист органів державної влади та інших структур.

Національна рада в усі роки, а особливо від початку збройної агресії рф проти України в 2014 році, відчувала надійне плече СБУ у захисті інформаційного простору нашої держави. Ми спільно діяли проти п’ятої колони в медійному просторі, яка розхитувала ситуацію в країні та поширювала російську пропаганду.

Ми висловлюємо свою повагу, свою шану всім працівникам Служби безпеки України, які кожен на своєму місці чесно і віддано захищають нашу країну від підступного ворога, що руйнує наші міста, нищить інфраструктуру, вбиває наших жінок і дітей.

Ми віримо в силу наших воїнів – а ними стала більша половина всього українського населення, вдячні за професіоналізм, мужність, а часом і самопожертву, працівників і працівниць Служби безпеки України, віримо в нашу спільну Перемогу!

 

Фото: СБУ

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше