40 мільйонів гривень зібрали під час телемарафону «Save Ukraine – #StopWar» для підтримки України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

40 мільйонів гривень зібрали під час телемарафону «Save Ukraine – #StopWar» для підтримки України

Зібрані кошти організатори спрямують на підтримку українських громадян і сімей, які залишилися без домівок, майна та засобів для існування. На 40 мільйонів гривень придбають ліки, продукти, товари першої необхідності.

При Міністерстві соціальної політики створено спеціальну комісію, яка розподілятиме допомогу.

Понад 80 млн людей з усього світу мали змогу переглянути грандіозний благодійний захід «Save Ukraine – #StopWar» та зробити пожертви. Глядачі могли почути правдиві розповіді про жахіття війни, які принесли на своїх багнетах, танках і літаках в українські мирні міста і села російські окупанти. Вони почули думки світових лідерів про цю жорстоку і підступну війну. З екранів лунали українські мелодії, сповнені жалю і скорботи, звучали українські пісні з вірою у перемогу. Відомі західні артисти вклали частинку свого серця у підтримку України, виконуючи свої хіти.

Як ми повідомляли раніше, для проведення телемарафону «Save Ukraine – #StopWar» об’єдналися українські та світові зірки шоубізнесу, очільники держав, урядовці й політики, видатні спортсмени й культурні діячі. Докладніше у нашому повідомленні.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше