70-річна історія чернівецького радіо – на сторінках книги

19.09.2011

«Голос епохи» – книжка під такою назвою вийшла в чернівецькому видавництві «Букрек» за сприяння облдержадміністрації, обласної та міської рад. Вона висвітлює історію Чернівецького радіо – від першопочатків до нинішнього 70-річного ювілею.

У «Голосі епохи» мовиться про нелегкі етапи становлення радіогалузі, про людей, які творили і творять справжній літопис народної пам`яті: відомих ветеранів і талановиту молодь, що вносили і вносять свою часточку праці, душі, натхнення у розвиток Буковинського краю. Своїми спогадами про перейдені літа та роздумами про перспективи сучасного радіо діляться журналісти, письменники, науковці, інші фахівці, хто долучився до розвитку радійної справи.

Радіо «Буковина» має і високі рейтинги, і щиру прихильність слухачів. Завдяки передачам обласного радіо отримали благословення на зіркову творчу долю Софія Ротару і Володимир Івасюк, Назарій Яремчук і Василь Зінкевич, Іво Бобул і Павло Дворський, Левко Дутківський і Микола Мозговий, Ані Лорак і Катя Бужинська. Колектив має численні нагороди – Гран-прі Всеукраїнського фестивалю журналістики «Людина і зброя», перше місце «Калинових островів» за радіовиставу «Крути: потяг до волі», перше місце фестивалю «Перемогли разом» до 65-річчя Великої Перемоги та інші.

«Все це – підтвердження професіоналізму колективу, який на перше місце ставить повагу до людини, любов до рідного краю», – стверджує Петро Шегда, представник Національної ради у Чернівецькій області, який також починав свій творчий шлях на обласному радіо.