76% українців довіряють спільному телемарафону українських каналів «Єдині новини» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

76% українців довіряють спільному телемарафону українських каналів «Єдині новини»

Дані опитування Gradus Research Company, проведеного на замовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України, свідчать про те, що три чверті українців довіряють інформації спільного телемарафону «Єдині новини». Загалом про телемарафон знають 88% опитаних.

Третина українців – 34% – дивляться марафон щодня, 28% – інколи і 22% – не дивляться. Більш активний перегляд спостерігається серед тих, хто залишився вдома.

Найчастіше телемарафон переглядають на телеканалах «1+1» (46%) – його обирають мешканці міст із населенням 50к+. Значний відсоток і в телеканалів «ICTV» (27%), «Україна 24» (24%) і «Україна» (21%).

76% опитаних довіряють «Єдиним новинам», взагалі або скоріше не довіряють – 11%. Менший рівень довіри спостерігається в тих, хто виїхав за кордон.

Загалом із загальнонаціонального телебачення отримують інформацію 43% респондентів. Найчастіше новини споживають із соціальних мереж – 74% та інтернет-сайтів – 63%. Третина українців дізнаються про події від друзів, колег, родичів, знайомих, сусідів. Частка місцевого/регіонального телебачення серед усіх джерел новин – 16%, а 11% людей слухають радіо.

Дослідження вивчало вплив повномасштабної війни на українське суспільство. Ідеться про емоції, які відчувають українці, їхні втрати і працевлаштованість, джерела отримання інформації, перегляд новин суспільного мовника.

Опитування було проведено 23 – 25 квітня цього року. Із його результатами можна ознайомитися тут

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше