8 FM-частот виставлено на конкурс для розвитку військово-патріотичного радіо - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

8 FM-частот виставлено на конкурс для розвитку військово-патріотичного радіо

7 серпня Національна рада оголошує конкурс на вільні FM-частоти у 6 областях України. Інформацію про конкурс опубліковано сьогодні в газеті «Голос України» № 148. Загалом для розбудови  військово-патріотичного радіо запропоновано 8 частотних присвоєнь.

На конкурс виставлені частоти в Бердичеві  (87,9 МГц) і Новоград-Волинському (98,9 МГц) Житомирської області, Запоріжжі (91,2 МГц), Львові (92,4 МГц), Новояворівську Львівської області (88,9 МГц), Миколаєві (103,3 Мгц), Полтаві (90,2 МГц) і Херсоні (99,0 МГц).

На цих частотах мають звучати програми, які висвітлюють діяльність Збройних Сил України, операції Обʼєднаних сил, ветеранів АТО та події, що відбуваються на територіях, які є тимчасово окупованими і тимчасово непідконтрольними державній владі України. Також вимогами до програмної концепції передбачено виготовлення і розповсюдження не менше як 30 відсотків програм на військово-патріотичну тематику.

Заяви на участь у конкурсі телерадіоорганізації можуть подавати із 6 вересня до 7 жовтня (18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.

Підсумки конкурсу відповідно до п. б) частини п’ятої ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають бути підбитими до 6 грудня 2019 року.

Докладніше про конкурсні умови і перелік частот, які виставлені на конкурс

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше