Антоніна Черевко стала старшою радницею у Представниці ОБСЄ з питань свободи медіа - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Антоніна Черевко стала старшою радницею у Представниці ОБСЄ з питань свободи медіа

Українська медіаекспертка, юристка, голова Незалежної медійної ради Антоніна Черевко стала старшою радницею в офісі Представниці Організації з безпеки та співробітництва в Європі з питань свободи медіа. Вона замінила на цій посаді росіянина Андрія Ріхтера.

У зв’язку з обранням на цю посаду Антоніна Черевко склала повноваження голови Незалежної медійної ради, вийшла з її складу і надалі працюватиме в офісі Представниці ОБСЄ з питань свободи медіа у Відні. Вона допомагатиме пані Терезі Рібейро виконувати її повноваження – моніторити ситуацію зі свободою медіа в регіоні ОБСЄ, допомогати державам у роботі з дотримання стандартів ОБСЄ у сфері медіа.

Раніше Антоніна Черевко співпрацювала з такими міжнародними організаціями, як IREX, Рада Європи, ОБСЄ, «Міжнародна підтримка медіа», «Артикль 19». Має досвід роботи у сферах верховенства права, прав людини, розвитку медіа і реформи медіазаконодавства. Вона також активно працювала над упровадженням медіареформ в Україні.

Національна рада вітає Антоніну Черевко з новою посадою. Упевнені, її досвід, фахові знання і професійний підхід до роботи сприятимуть успішній реалізації місії Представниці ОБСЄ.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше