Анульовано ліцензії п’ятьом компаніям - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Анульовано ліцензії п’ятьом компаніям

На засіданні регуляторного органу у сфері телерадіомовлення 11 липня ц.р. серед іншого було анульовано ліцензії п’ятьом телерадіокомпаніям та провайдерам програмної послуги за заявами самих компаній.
«ТРК Краматорськ» у формі ТОВ, м. Краматорськ Донецької обл. та ТОВ «Полтавські телекомунікаційні системи», м. Полтава анульовано ліцензії провайдера програмної послуги у зв’язку із припиненням надання програмних послуг.
В червні ц.р. закінчився термін дії ліцензії ТОВ «Херсонські телекомунікаційні системи», м. Херсон. Відповідно її було анульовано і вилучено компанію з Державного реєстру ТРО України.
Заяву про анулювання ліцензії на право користування каналами мовлення Дружківської редакції міського радіомовлення, м. Дружківка Донецької обл. було задоволено у зв’язку із ліквідацією підприємства.
Телерадіокомпанія Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Бриз», м. Севастополь, звернулася до Національної ради з проханням про анулювання ліцензії на мовлення у зв’язку із неможливістю відновити роботу середньохвильового передавача СВ 26 з технічних причин, а також відсутністю на ринку аналогічного обладнання.Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше