Анульовано ліцензії трьох провайдерів програмної послуги

06.12.2012

5 грудня на засіданні Національна рада ухвалила рішення про анулювання ліцензії провайдера програмної послуги ПП ТРК „Година пік”, м. Алупка, АРК (ресурс багатоканальної телемережі – 55 каналів, територія розповсюдження – м. Алупка, АРК). Компанія звернулася до регулятора з відповідною заявою у зв’язку з тим, що припинила надавати провайдерські послуги.

Також регулятор задовольнив заяву про анулювання ліцензії провайдера програмної послуги ТОВ „Фірма „Екран”, м. Київ (ресурс багатоканальної телемережі з використанням цифрової технології – 122 канали, територія розповсюдження – м. Васильків, смт Калинівка, с. Данилівка Васильківського району Київської обл.) у зв’язку з тим, що підключень абонентів на цій території протягом року із часу видачі ліцензії не було.
Водночас у компанії залишаються інші ліцензії провайдера програмної послуги.

Рішенням Національної ради анульовано дві ліцензії провайдера програмної послуги ТОВ Телерадіокомпанія „Фальстап”, м. Дніпропетровськ. Зокрема, це ліцензії на надання послуг у м. Новомосковську Дніпропетровської обл. (ресурс багатоканальної телемережі – 104 канали, територія розповсюдження – у межах вулиць та будинків міста) і смт Ювілейному Дніпропетровської обл. (ресурс багатоканальної телемережі – 105 каналів, територія розповсюдження – у межах районів селища). Товариство звернулося до регулятора із заявою у зв’язку із припиненням надання телекомунікаційних послуг на означених територіях.