Анульовано п’ять ліцензій

12.12.2012

Розглянувши заяви трьох ліцензіатів, Національна рада на засіданні 11 грудня цього року ухвалила рішення задовольнити їх та анулювати ліцензії. Так, анульовано дві ліцензії приватного підприємства Телерадіокомпанії „ВІК”, м. Бердичів Житомирської обл.: на право користування каналами мовлення (ємність телемережі – 15 каналів, ретрансляція – 13 каналів, територія розповсюдження – м. Хмільник Вінницької обл.) і ліцензію провайдера програмної послуги (ресурс багатоканальної телемережі – 48 каналів, територія розповсюдження – м. Бердичів Житомирської обл. у межах вулиць). Обидві ліцензії телерадіокомпанія просить анулювати у зв’язку з тим, що діяльності вона не провадить.

Також на звернення компанії анульовано ліцензію на мовлення комунального підприємства „Престелерадіоцентр „Краяни”, м. Могилів-Подільський Вінницької обл. (із використанням частоти 107,7 МГц у м. Могилів-Подільському, Р=0,1 кВт, обсяг мовлення – 24 год. на добу) у зв’язку із неспроможністю виконання ліцензійних зобов’язань.

Крім цього, двом компаніям анульовано ліцензії за результатами планових перевірок, якими встановлено, що упродовж року з часу отримання ліцензії вони не розпочали діяльності. Це провайдер програмної послуги ДП «ТРК «Пріор», м. Хмельницький та кабельний мовник ПП «ТРК Південна хвиля», м. Ізмаїл Одеської обл.