«Армія FM» продовжить мовлення на прифронтових і прикордонних територіях - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Армія FM» продовжить мовлення на прифронтових і прикордонних територіях

Національна рада на засіданні 1 липня ухвалила рішення, яким поновила дозвіл на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення Центральній телерадіостудії Міністерства оборони України (позивні «Армія FM – військове радіо»). Також на цих територіях регулятор удвічі збільшив потужність передавача телеканалу «UΛ:ДОНБАС» у смт Троїцькому Луганської області, що покращить його доступність для жителів краю.

Програми радіостанції «Армія FM» і далі звучатимуть у м. Авдіївці, м. Гірнику Донецької області, у с. Бахмутівці Щастинського (Новоайдарського) району, м. Лисичанську Луганської області, у м. Скадовську, смт Чаплинці, с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області. Упродовж наступного року жителі цих населених пунктів отримуватимуть інформацію про Українську армію з українських джерел, адже дозвіл на тимчасове мовлення видано мовникові ще на 1 рік.

Також Національна рада переоформила ліцензію телеканалу «UΛ:ДОНБАС» (Національна суспільна телерадіокомпанія України), збільшивши потужність передавача із 0,5 кВт до 1,0 кВт на 23 ТВК у смт Троїцькому Луганської області. Уточнено, що програми розповсюджуватимуться у смт Троїцькому і на території Сватівського району. Таким чином, більше мешканців зони проведення операції Об’єднаних сил (ООС) матимуть можливість переглядати програми суспільного мовника.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше