На початку 2019 року «Армія FM» розпочне мовлення у столиці та двох великих обласних центрах - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На початку 2019 року «Армія FM» розпочне мовлення у столиці та двох великих обласних центрах

19 грудня голова Національної ради Юрій Артеменко та член Національної ради Сергій Костинський вручили керівнику Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України Яні Холодній ліцензію на мовлення першого військового радіо «Армія FM» в населених пунктах Київщини, Вінниччини та Житомирщини. Три нові частоти – 94,6 МГц, 99,3 МГц та 104,5 МГц –  мовник отримав у конкурсі 29 листопада.

Яна Холодна подякувала Національній раді за незмінну підтримку першого військового радіо в Україні. З її слів, саме завдяки сприянню регулятора нині сигнал радіостанції «Армія FM» якісно покриває майже всю лінію розмежування.

Зі свого боку Юрій Артеменко та Сергій Костинський висловили готовність і надалі шукати можливості для розширення мережі військово-патріотичного мовлення.

На нових частотах: у Києві – 94,6 МГц, Вінниці – 99,3 МГц та в Житомирі – 104,5 МГц    «Армію FM» можна буде слухати вже на початку наступного року. 

Згідно з вимогами до програмної концепції 50% програм від загального обсягу мовлення звучатимуть в ефірі ліцензіата на військово-патріотичну тематику. Зокрема, передачі будуть присвячені висвітленню діяльності Збройних Сил України, Операції об’єднаних сил, діяльності ветеранів АТО і подій, що відбуваються на територіях, які є тимчасово окупованими і тимчасово непідконтрольними державній владі України.

Загалом за два роки медіа-регулятор видав «Армії FM» 5 частот на FM-радіомовлення в Костянтинівці, Покровську Донецької області та Кремінній, Старобільську, Щасті Луганської області; ліцензію на цифрове радіомовлення в Києві у форматі DAB+ і 12 дозволів  на тимчасове мовлення в Бахмуті, Волновасі, Гірнику, Краматорську, Маріуполі, Світлодарську Донецької області, Бахмутівці, Попасній Луганської області, Генічеську, Скадовську, Чаплинці, Чонгарі Херсонської області.

Форматний конкурс на розбудову військово-патріотичного радіо у трьох областях України також було оголошено за ініціативи Національної ради.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше