«Армія FM – військове радіо» розширило свою мережу ще на 8 частот

17.10.2019

17 жовтня Національна рада підбила підсумки конкурсу на радіомовлення у військово-патріотичному форматі. Переможцем на усіх 8-ми частотах стала Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»).

Цей ліцензіат претендував на всі виставлені на конкурс порушення, а на частоту в Новояворівську Львівської області претендувало ще ТОВ «СКАЙ МЕДІА ГРУПП» («Radio SKY FM»), м. Новояворівськ Яворівського району Львівської обл.

Член Національної ради Сергій Костинський нагадав, що це другий конкурс, на який запропоновано саме військово-патріотичний формат мовлення. Усвідомлюючи необхідність інформування суспільства про події на сході країни, на півдні, безпосередньо в зоні бойових дій, інформування українського суспільства про стан і про розвиток  Збройних Сил України, про те, що відбувається в Донецькій і Луганській областях, Національна рада ініціювала проведення таких конкурсів. Нині таке мовлення вже ведеться в Києві, Житомирі і Вінниці.

За результатами голосування одностайним переможцем стала Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України.

Отже, нові частоти, на яких відтепер мовитиме «Армія FM»:

Житомирська область: Бердичів – 87,9 МГц і Новоград-Волинський – 98,9 МГц;

Запоріжжя – 91,2 МГц;

Львівська область: Львів – 92,4 МГц і Новояворівськ – 88,9 МГц;

Миколаїв – 103,3 МГц;

Полтава – 90,2 МГц;

Херсон – 99,0 МГц.

На цих частотах відповідно до конкурсних умов мають звучати програми, які висвітлюють діяльність Збройних Сил України, операції Обʼєднаних сил, ветеранів АТО та події, що відбуваються на територіях, які є тимчасово окупованими і тимчасово непідконтрольними державній владі України. Вимогами до програмної концепції передбачено, що радіостанція має виготовляти і розповсюджувати не менше як 30 відсотків програм на військово-патріотичну тематику.