«Армія FM – військове радіо» збільшує потужність мовлення на частоті в Києві

06.03.2019

Із 0,2 до 1,0 кВт збільшиться потужність передавача в Києві радіостанції Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України «Армія FM – військове радіо». Таке рішення ухвалила Національна рада на засіданні 6 березня.

«Армія FM» у Києві мовитиме на частоті 94,6 МГц. Її було виграно на конкурсі 29 листопада минулого року, коли визначали переможця форматного конкурсу – мовлення на військово-патріотичну тематику. Радіостанція також виграла  тоді частоти 99,3 МГц у Вінниці і 104,5 МГц на Житомирі.

«І саме в Києві,  пояснив  член Національної ради Сергій Костинський,  частота мала потужність 200 Вт». «Армією FM» за участі Національної ради, Концерну РРТ і УДЦР було проведено роботу й отримано висновок  на потужність 1 кВт. Тепер у неї є всі можливості після переоформлення ліцензії розпочати мовлення в Києві.

 Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк уточнила у представників «Армії FM»,  як за цей час змінилося програмування ефіру мовника.

Керівник військового радіо Яна Холодна сказала, що 1 березня  «Армія FM» відзначила три роки, нині мовить у 19  містах. «Фактично сьогодні ми покрили всю лінію фронту, плюс до нас додався Крим. Також ми багато працювали над удосконаленням нашого контенту і враховували всі побажання Національної ради. Ми розширили кількість випусків новин після 18 години, тому що в нас був запит, у тому числі й від наших слухачів із окупованих територій і від наших бійців, бо новини – це завжди актуально. Ми розширили кількість випусків наших програм, у нас тепер є «Ранкове шоу», «Вечірнє шоу», де підводимо підсумок дня, даємо більше просвітницької інформації, даємо більше інформації власне про те, що відбувається в Україні й не тільки. Також ми розширили декілька проектів і приділяємо значну увагу ветеранам і про їхню ресоціалізацію вже після повернення з армії. Зрозуміло, що ми тримаємо руку на пульсі стосовно того, що відбувається в Криму і  що відбувається на Донбасі – це, безумовно, оперативні новини. Ми розширили кількість включень із нашими військовими кореспондентами, які несуть службу як на території проведення операції Об’єднаних сил, так і з території, так би мовити, мирної України», – повідомила вона.

Також Яна Холодна додала, що «Армія FM»  має хороший фідбек із тимчасово окупованих територій, люди пишуть, вони слухають українську музику, дякують. Крім того, вже з десяток радіостанцій звернулися з проханням надати їм дозвіл на ретрансляцію проектів військового радіо.

На всіх трьох частотах  у Києві, Вінниці й Житомирі  мовник працюватиме цілодобово.