Атакують не тільки бомби, а й фейки - заява Національної ради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Атакують не тільки бомби, а й фейки – заява Національної ради

Сьогодні, 24 лютого, російські війська за наказом Володимира Путіна напали на Україну. Збройні сили України чинять гідний опір, стримують окупантів, знищують загарбників.

На всій території України введено воєнний стан.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення продовжує працювати. Сьогодні, 24 лютого, відбудеться засідання регулятора об 11:00 в онлайн-режимі.

У ці дні важлива інформаційна безпека – не піддавайтесь паніці та надмірним емоціям, довіряйте тільки повідомленням з офіційних джерел, перевіреній інформації.

Президент України звертатиметься до народу щогодини в радіо- та телеефірах протягом дня. Просимо мовників обов‘язково транслювати відеозвернення Верховного Головнокомандувача Збройних сил України.

Національна рада закликає усіх зберігати спокій. Зараз нам потрібна холодна голова і згуртованість усього українського суспільства, щоби гідно зустріти ворога і дати йому належну відсіч. Робімо усе, що необхідно для допомоги Збройним силам України!

Наразі вже з‘являються фейки з телеграм-каналів і російських ЗМІ – не вірте цій інформації. Росія розпочала і психологічно-інформаційну війну.

Просимо користуватися лише інформацією з офіційних джерел.

Україна відчуває міжнародну підтримку і вірить, що спільними зусиллями демократичного світу Україні вдасться зупинити російського агресора.

Брифінги пресцентру Офісу Президента можна дивитися тут.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше