BIG DATA UA нагородить телеканали за високі показники телеперегляду

24.05.2019

29 травня 2019 року компанія BIG DATA UA проведе другу церемонію нагородження телеканалів BIG DATA Awards, на якій телеканали отримають нагороди за високі показники телеперегляду у 2018 році серед української IPTV/OTT-аудиторії.

Переможці визначатимуться в таких номінація: Лідер серед телевізійних каналів загальної тематики, Лідер серед дитячих телеканалів, Лідер серед розважальних телеканалів, Лідер серед фільмових телеканалів, Лідер серед телевізійних каналів новин, Лідер серед музичних телеканалів, Лідер серед пізнавальних телеканалів, Лідер серед спортивних телеканалів, Лідер серед регіональних телеканалів.

Також за вдалий початок мовлення буде відзначено телеканал у номінації «Дебют року», а за успішне переформатування та ребрендінг мовлення – у номінації «Крок Уперед».

Минулоріч компанія вирішила розширити перелік постійних номінацій. Тому цього року визначатиметься ще й Лідер серед телеканалів, що демонструють серіали. За словами, засновника та очільника BIG DATA UA  Сергія Бойка, «виділення телеканалів, що транслюють телесеріали, в окремий жанр – це крок, який відображає реальну зміну у звичках та уподобаннях сучасного телеглядача».

BIG DATA Awards відбудеться в рамках XXV Київського Міжнародного Телерадіоярмарку.