Благодійний фонд «Асап Емс Хоттабич» зареєстровано як суб’єкта інформаційної діяльності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Благодійний фонд «Асап Емс Хоттабич» зареєстровано як суб’єкта інформаційної діяльності

28 липня Національна рада ухвалила рішення про державну реєстрацію Благодійної організації «Благодійний фонд «Асап Емс Хоттабич» як суб’єкта інформаційної діяльності. Вид діяльності – студія-виробник.

Голова правління «Благодійного фонду «Асап Емс Хоттабич» Ілля Лисенко, відомий в Україні волонтер, під час розгляду питання на засіданні зауважив, що вкрай бракує контенту для людей, які проживають вздовж лінії розмежування. Тож організація має намір виправляти цю ситуацію, створюючи продукт, який допоможе повідомляти про небезпеку, передбачати події, налагоджувати відносини зі спеціальними службами – «і все це в контексті популяризації України серед місцевого населення». Також він поінформував, що вже зроблені вдалі пробні передачі для інтернет-радіо, а тому є інтерес до  FM-мовлення.

Ілля Лисенко розповів, що в найближчих планах – звернутися до Національної ради з проханням дати дозвіл на тимчасове мовлення на період проведення антитерористичної операції в районі міста Горлівки Донецької області.

Голова Національної ради Юрій Артеменко запропонував підтримку регулятора у співпраці компанії щодо обміну контентом з іншими мовниками, що працюють в зоні АТО на не комерційній основі.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше