Благодійний концерт «Разом з Україною»: майже 8 мільйонів злотих на польську гуманітарну акцію для допомоги Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Благодійний концерт «Разом з Україною»: майже 8 мільйонів злотих на польську гуманітарну акцію для допомоги Україні

Концерт «Разом з Україною», який відбувся 20 березня в Atlas Arena у Лодзі, є найбільшою подією, яку транслював TVN Grupa Discovery. Його можна було побачити аж у 50 країнах. Цей вечір перед екранами TVN провели майже 6 мільйонів людей у Польщі, що дало телеканалу частку в 18,6% у категорії «вся країна». В Україні аудиторія концерту сягла 1,3 мільйона глядачів. У рамках ініціативи загалом було зібрано майже 8 мільйонів злотих, які було передано Польській гуманітарній акції (PAH) на допомогу постраждалим від війни українцям.

Організаторами заходу стала агенція Follow The Step і телевізійний партнер TVN Grupa Discovery. На рахунок PAH було зараховано дохід від продажу понад 10 тис. пожертвувальних квитків (понад 350 тис. злотих), текстових повідомлень і платежів від глядачів (4,5 млн. злотих) та коштів від трансляції десятихвилинного рекламного блоку благодійної реклами на TVN перед концертом (понад 800 тис. злотих). Власник TVN Discovery Inc. також пожертвував РАН 500 000 доларів США.

Аліна Макарчук і Марцін Прокоп вели недільний концерт на Лодзінській сцені. Відкрила захід 7-річна Амелія Анісович – відома інтернет-користувачам за виконання української версії хіта «I have this power» з анімаційного фільму «Frozen» в одному з притулків Києва. Її виконання гімну України під час концерту стало світовою новиною, і було дуже позитивно сприйняте глядачами у всьому світі, ставши вірусним. Дівчинку, яка перед війною втекла до Польщі, разом із бабусею і братом-підлітком, на сцені підтримувала популярна українська співачка Тіна Кароль.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше