Болгарський супутниковий оператор Bulgaria Sat EAD вимкнув на супутнику 4 російських телеканали і безкоштовно транслює українські «UA TV» та «Ukraine 24» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Болгарський супутниковий оператор Bulgaria Sat EAD вимкнув на супутнику 4 російських телеканали і безкоштовно транслює українські «UA TV» та «Ukraine 24»

Генеральний директор супутникового оператора Болгарії  Bulgaria Sat EAD Максим Заяков повідомив, що компанія вилучила із супутника такі російські телеканали: «Первый канал», НТВ МИР, RT, «RT Документальный». Також компанія змінила трансляцію українських телеканалів  «UA TV» і «Ukraine 24» на безкоштовну ефірну.

Максим Заяков  заявив, що рішення про вимкнення російських мовників компанія ухвалила не чекаючи на розпорядження чи вказівки органів державної влади, медіарегулятора  чи будь-кого іншого.

Він поінформував, що в Bulgaria Sat EAD на супутнику ніколи не було телеканалу «Россия 24», і, очевидно, ніколи вже не буде. Крім того, компанія змінили трансляцію «UA TV» та «Ukraine 24» на безкоштовну ефірну. Це означає, що будь-хто, у кого є супутникова тарілка та приймач, може отримати їх із Болгарії без необхідності внесення передплати.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше