Боронячи Україну від рашистів, загинув відомий видавець і журналіст Володимир Чеповий - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Боронячи Україну від рашистів, загинув відомий видавець і журналіст Володимир Чеповий

Трагічна звістка знову сколихнула медійну спільноту –  захищаючи рідну землю від рашистської навали загинув  відомий видавець і журналіст, генеральний  директор видавництва “Блінц-інфо” і шеф-редактор журналу “Бізнес” Володимир Чеповий.

Як повідомляють колеги Володимира Чепового, він пішов захищати Україну від окупантів добровольцем, ставши бійцем ТРО, і загинув у бою на початку червня. Лише вчора його тіло ідентифікували.


Усі, хто знав Володимира Чепового, відчувають  сьогодні не лише сум  за цією високоморальною людиною, що сповідувала гуманістичні ідеали, цінувала у своєму колективі кожного працівника, жила і творила по совісті, а й невимовний гнів до ворога, який убиває найкращих українців!

Володимир – 34-й медійник, який загинув на війні 2022 року.

Національна рада висловлює свої співчуття рідним, друзям і колегам Володимира Чепового, своїм життям і громадянським подвигом він  засвідчив свою любов і відданість Батьківщині. Світла пам’ять!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше