Британський «English Club TV» заборонив російським телевізійним мережам та операторам використовувати його сигнал - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Британський «English Club TV» заборонив російським телевізійним мережам та операторам використовувати його сигнал

Британський телеканал «English Club TV» більше не транслюватиметься на території Російської Федерації жодними можливими способами доставки сигналу – ні через супутникове, ні IP-з’єднання для кабельних, IPTV чи OTT-мереж. Про це британський мовник повідомив Національну раду.

«Канал підтримує глобальні санкції проти Російської Федерації за її вторгнення в Україну, за бомбардування мирних міст, за щоденне вбивство невинних людей, зокрема дітей і жінок, за громадянську підтримку російської армії та за злочинні дії проти українського народу», йдеться у листі мовника.

Також телеканал закликав усіх у телевізійній індустрії: найбільші телеканали – «Eurosport» і «Discovery», «NatGeo», «VIASAT WORLD Group», «Disney», «Sony Pictures», «Turner Broadcasting», а також усі телевізійні групи та мережі  підтримати цивілізований світ і припинити мовлення на російський ринок.

Телерадіомовлення має бути виключене зі списку видів діяльності з Росією. «Це брудні гроші, зроблені на крові!», переконаний британський мовник.

«English Club TV» висловлює велику підтримку хороброму українському народу та Українській Армії.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше