Британський регулятор Ofcom отримає повноваження регулювати потокові платформи - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Британський регулятор Ofcom отримає повноваження регулювати потокові платформи

Державний секретар з питань цифрових технологій, культури, медіа і спорту Великобританії Надін Дорріс оголосила про нові плани Ofcom щодо регулювання потокових платформ з метою «захисту аудиторії» від «шкідливого матеріалу», повідомляє Independent.ie.

Уряд надасть британському регуляторові повноваження розробити й забезпечити впровадження нового кодексу щодо відео на вимогу, який має встановити стандарти для «більших, схожих на телебачення сервісів», таких як Netflix, ITV Hub і Now TV, щоб вирівняти правила з традиційними мовниками.

Максимальний штраф за порушення кодексу становитиме 250 000 фунтів стерлінгів або сума до п’яти відсотків доходу компанії – залежно від того, що більше.

Відповідно до нової пропозиції Ofcom також отримає «посилений обов’язок» оцінювати захист, такий як вікові рейтинги і керівництво для глядачів, із повноваженнями примушувати до змін.

Уряд заявив, що плани охоплюватимуть заходи щодо захисту аудиторії від більш широкого спектра шкідливих матеріалів, які посилаються на незаперечні твердження про здоров’я і псевдонаукові документальні фільми.

Нагадаємо, що Ofcom є в переліку медіадрузів України – Списку Вдячності. Своїм рішенням він відкликав ліцензії RT, а також українським мовникам було запропоновано транслювати програми в ефірі країни на базі таких британських платформ, як Sky, Virgin, Freesat і Freeview.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше