Через недотримання правил мовлення у дні пам’яті та жалоби телеканалу «Вінниччина» призначено позапланову перевірку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Через недотримання правил мовлення у дні пам’яті та жалоби телеканалу «Вінниччина» призначено позапланову перевірку

Під час засідання 11 березня члени Національної ради розглянули результати моніторингу мовлення ОА «Вінницька громадська ТРК «Вінниччина», м. Вінниця (багатоканальне ТБ, логотип: «стилізована літера «В» на білому фоні та напис «Вінниччина»») і вирішили призначити позапланову безвиїзну перевірку діяльності ліцензіата з огляду на невиконання ним Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби).

Відповідно до Указу Глави держави № 69/2015 в Україні щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цього дня телерадіоорганізації при плануванні програм і передач зобов’язані внести до телерадіопередач і сітки мовлення відповідні зміни, передбачені згаданими вище Правилами.

20 лютого цього року моніторинг регуляторного органу зафіксував відсутність на екрані телеканалу «Вінниччини» з 05:50 до 08:00 відповідного стилізованого зображення або палаючої свічки. Такі факти вочевидь є ознакою порушення вимог законодавства та Правил мовлення.

Після проведення позапланової безвиїзної перевірки діяльності ліцензіата Національна рада розгляне її результати на своєму засіданні і ухвалить відповідне рішення.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше