Через необхідність уточнити в програмній концепції трансляцію дитячих програм регулятор переніс розгляд питань телеканалу «Інтер» на наступні засідання - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Через необхідність уточнити в програмній концепції трансляцію дитячих програм регулятор переніс розгляд питань телеканалу «Інтер» на наступні засідання

На прохання представника за дорученням ПрАТ «Телеканал «ІНТЕР» Олександра Кравцова Національна рада перенесла розгляд питань про переоформлення ліцензій цього мовника на найближчі засідання.

Мовник подав до регуляторного органу заяви з проханням переоформити ліцензії у зв’язку зі зміною керівника, банківських реквізитів, програмної концепції мовлення. Зокрема програмну концепцію мовник вирішив розділити на будні й вихідні дні. Питання виникло щодо зобов’язань каналу транслювати дитячі програми. Відповідно до заяви мовника, програми для дитячої аудиторії передбачені в обсязі 24 хв. на добу лише у вихідні дні.

Представник телеканалу повідомив, що програми для дітей будуть в ефірі «Інтера» й у будні, однак членів Національної ради його слова не переконали. Таким чином, пан Олександр Кравцов попросив перенести розгляд усіх заяв «Інтера», аби врегулювати це питання.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше