Через неусунення порушень телеканалу «НТА» призначено повторну позапланову перевірку

10.01.2019

У зв’язку з тим, що компанія ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство», м. Львів (логотип «НТА») не усунула порушення у тридцятиденний термін, як того вимагало попереднє рішення регулятора стосовно мовника, на засіданні 10 січня Національна рада призначила ліцензіату ще одну позапланову перевірку діяльності.

 Через недотримання умов ліцензії 27 вересня 2018 року Національна рада застосувала до компанії ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство» санкцію «оголошення попередження» та зобов’язала його протягом місяця з дня прийняття рішення привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Під час проведення моніторингу мовлення ліцензіата на предмет виконання цього рішення Національна рада виявила, що  мовник не усунув порушення. А саме, знову було зафіксовано, що телеканал «НТА» не здійснює супутникове мовлення за технічними параметрами, вказаними в його ліцензії.

З огляду на це Національна рада вирішила призначити компанії ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство» позапланову виїзну перевірку та знову перевірити діяльність мовника на дотримання частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 і пункту б) частини першої статті 59  Закону України «Про телебачення і радіомовлення», а також щодо виконання пункту 3 рішення Національної ради від 27.09.2018 року.