Через відсутність супутникового мовлення телеканалу «Гамма» призначено позапланову перевірку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Через відсутність супутникового мовлення телеканалу «Гамма» призначено позапланову перевірку

Національна рада призначила позапланову перевірку ТОВ «Гамма-Консалтинг», м. Київ, у зв’язку з відсутністю супутникового мовлення. Відповідне рішення регулятор ухвалив під час засідання 9 червня.

 Ще 14 квітня  Національна рада застосувала до компанії санкцію «оголошення попередження» у зв’язку з відсутністю мовлення через супутник. Ліцензіата було зобов’язано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Моніторинги телеканалу, здійснені з 25 по 27 травня та 30 травня, зафіксували відсутність супутникового мовлення, що за програмною концепцією має становити 24 години на добу.  Це є ознакою порушення вимог частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Таким чином, результати моніторингу свідчать про неусунення порушень та невиконання рішення Національної ради, тому регулятор призначив телеканалу «Гамма» позапланову перевірку, за результатами якої регулятор ухвалить відповідне рішення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше