Чергове засідання BRAF відбудеться в жовтні у Сербії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Чергове засідання BRAF відбудеться в жовтні у Сербії

У рамках Міжнародного Стамбульського форуму-ярмарку кіно і телебачення IFTV 2017, що триває в Туреччині з 28 по 30 вересня, представники регуляторів медіа країн Причорноморського регіону провели підготовчу зустріч до наступного засідання BRAF, в якій взяла участь перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк.

Тема цьогорічного засідання BRAF, яке відбудеться 30 – 31 жовтня у Сербії в місті Белграді, – «Роль засобів масової інформації у часи кризи у протидії тероризму». Планується обговорити нові виклики і загрози в глобальній інформаційній сфері та напрацювати основні підходи, які згодом імплементуватимуться в регуляторну політику країн-учасниць.

Звертаючись до колег, голова Секретаріату BRAF Хаміт Ерсой наголосив, що змінюється час і технології – змінюються критерії оцінки й визначення аудиторії. Зокрема, сьогодні телевізор удома дивиться лише певна вікова й соціальна категорія, а як урахувати (мовнику, а особливо виробнику контенту) тих, хто переглядає програми через смартфон, комп’ютер, телефон, фейсбук, ютуб, а часом, змішуючи це все разом.

«Як «поміряти» цю аудиторію, дати їй контент, що буде цікавим для такого глядача? Як зрозуміти цільову аудиторію, що дивиться кіно, новини між зупинками метро? Як врахувати права глядача, право держави, глобалізацію та національні потреби в той сам час? Як законодавству встигати за цим? Як регулювати?» – запитував він учасників зустрічі.

«Усе це – питання сьогоднішнього й завтрашнього дня. Гасло: думай глобально – дій національно!» – резюмував Хаміт Ерсой.

До засідання у Белграді Національні регулятори готують аналітичні матеріали, що будуть об’єднані в книгу – «Регіональне співробітництво у сфері медіа». Зокрема, у цьому збірнику передбачено такі розділи: медіаландшафт у країнах-членах BRAF; перехід від аналогу до цифри; захист дітей (неповнолітніх); нові медіа, їх вплив на сферу і на діяльність національних регуляторних органів; медіаграмотність; мовлення під час виборів; комерційна реклама.

Довідково: BRAF – Форум, що об’єднує національні регуляторні органи з питань телерадіомовлення країн Причорноморського регіону. Країнами-засновницями BRAF є Албанія, Вірменія, Азербайджан, Болгарія, Грузія, Греція, Молдова, Румунія, Росія, Сербія, Туреччина і Україна.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше