Черкаська ОДТРК змінила керівника та формат мовлення

19.09.2011

На засіданні 15 грудня Національна рада ухвалила рішення переоформити ліцензію Черкаській ОДТРК у зв’язку зі зміною керівника, складу редакційної ради, програмної концепції мовлення та відрізків часу мовлення.

Відтепер телерадіокомпанію очолює Юрій Уздемір замість Михайла Калініченка. Редакційна рада компанії, яка налічує 4 особи, працюватиме у складі Олександра Курдіновича, Сергія Абрамова, Валентини Душок та Вікторії Сельової.

Відрізки часу та обсяг мовлення, відповідно до рішення Національної ради від 20.01.2010 № 57 “Про ліцензування мовлення Черкаської ОДТРК з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), а також розповсюдження програм першого каналу проводового мовлення (УР-1) з використанням ефірних частот”, яким затверджено відрізки часу мовлення для Черкаської ОДТРК на підставі погоджених Держкомтелерадіо, становить по 15 годин 20 хвилин на тиждень у відрізках часу.

Відповідно до цих умов змінилася програмна концепція телерадіоорганізації. Формат мовлення визначено інформаційно-просвітницький.