Чернівецькій компанії дозволено на час карантину відступити від умов ліцензії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Чернівецькій компанії дозволено на час карантину відступити від умов ліцензії

Члени Національної ради на засіданні 18 березня розглянули звернення ТОВ «Міська телерадіокомпанія «Чернівці», м. Чернівці (багатоканальне мовлення, логотип: стилізована буква «Ч» у крузі), в якому товариство обґрунтовує необхідність тимчасового відступу від умов ліцензії на мовлення, зважаючи на запровадження карантинних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Після ознайомлення із запропонованими ліцензіатом змінами Національна рада визнала їх допустимими і вирішила задовольнити його клопотання.

Компанія просить відступити від умов програмної концепції на мовлення, передбаченої додатком 4 до ліцензії на мовлення НР № 01568-м від 06.12.2019. Зокрема вона планує зменшити частку програм власного виробництва, водночас внісши зміни і у розподіл програмного наповнення.

Регуляторний орган звернув увагу мовника, що після завершення карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні він зобов’язаний повернутися до повноцінного мовлення, передбаченого умовами його ліцензії.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше