«Червона калина» піднялася на перше місце у хіт-парадах iTunes - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

«Червона калина» піднялася на перше місце у хіт-парадах iTunes

Сингл “Hey, Hey, Rise Up” на першому місці в чартах iTunes. Увесь світ –  США, Великобританія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Австралія, Канада, Польща, Чехія, Фінляндія, Греція, Італія, Литва, Люксембург, Мальта, Парагвай, Португалія, Нова Зеландія, Норвегія, Румунія, Словаччина, Південна Африка, Швеція Швейцарія  – слухає нову композицію «Pink Floyd» із переспівом української повстанської пісні «Ой у лузі червона калина», яку виконує із зірковим гуртом лідер «Бумбоксу» Андрій Хливнюк. 

Це знакова підтримка  українського народу, що бореться проти озвірілих загарбників, і  споконвічної фольклорної культури українців, присвяченої визвольним війнам. Зібрані від релізу кошти спрямовуються в Україну на гуманітарні потреби. Цей хіт по-новому зазвучав нині і в самій Україні, його виконують діти, військові, професійні співаки. Щиро дякуємо «Pink Floyd» і особисто Девіду Гілмору за таку необхідну нам нині допомогу! Нагадуємо, нещодавно «Pink Floyd» видав перший за 28 років  музичний доробок. 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше