Члена Громадської ради Любов Найдьонову обрано членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Члена Громадської ради Любов Найдьонову обрано членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України

Національна рада вітає Любов Найдьонову, яка входить до складу Громадської ради при Національні раді та робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа, з обранням членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України.

Упродовж останніх років Національна рада співпрацює з доктором психологічних наук, заступником директора з наукової роботи, завідувачем лабораторії психології масової комунікації та медіа-освіти Інституту соціальної та політичної психології НАПНУ Любов’ю Найдьоновою у питаннях визначення фактів порушення прав дитини з боку медіа, оцінки впливу медіа-продукції на психологічне благополуччя дітей різного віку, розробки психологічних рекомендацій для медіа-виробників.

Значну частину своєї професійної діяльності науковець приділяє питанням впровадження медіа-освіти в Україні, підвищенню якості медіа-виробництва. Залучення її як незалежного експерта у процес підготовки проектів рішень Національної ради з питань контентного аналізу сприяє ефективному регулюванню галузі та загалом розвитку громадянського суспільства в Україні.

Національна рада і надалі запрошуватиме тепер уже члена-кореспондента НАПНУ Любов Найдьонову до експертних консультацій.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше