Члени Національної ради й представники кіноіндустрії обговорили співпрацю з китайськими колегами - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Члени Національної ради й представники кіноіндустрії обговорили співпрацю з китайськими колегами

Голова Національної ради Юрій Артеменко, член Національної ради Валентин Коваль, голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко та представники української медіаіндустрії, перебуваючи в Пекіні, 27 вересня відвідали Державне управління КНР з питань преси та видавництва, радіо, кіно та телебачення.

Вони зустрілися з віце-міністром Тун Ґан та заступником генерального директора Департаменту міжнародних відносин Єнь Ченшен та обговорили широке коло питань співробітництва. Йшлося як про можливості спільного виробництва кіно-, документальних і телевізійних фільмів, так і про переваги обміну аудіовізуальною продукцією. Також постало питання про можливість ретрансляції національних телеканалів у кабельних мережах обох країн.

Крім того, учасники зустрічі представили своє бачення розвитку спільного кіновиробництва та обмінялися запрошеннями до участі в провідних кінофестивалях України та Китаю.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше