Члени Національної ради перебували з ознайомчим візитом у Нідерландах - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Члени Національної ради перебували з ознайомчим візитом у Нідерландах


16 квітня цього року члени Національної ради провели робочу зустріч із колегами з голландської TelecomsAgency. Це – спеціально створений структурний підрозділ при Міністерстві економіки Нідерландів, який опікується питаннями медіа. Основними повноваженнями цього органу є розподіл частот і нагляд за їх використанням.Нідерландський регулятор наділений спеціальною функцією перевірки належного економічного обґрунтування та доцільності виділення користувачам частот.Представники TelecomsAgency, які брали участь у зустрічі з головою Національної ради Юрієм Артеменком, його заступником Григорієм Шверком, членами Національної ради Олександром Ільяшенком, Владиславом Севрюковим і Олегом Чернишем, розповіли про досвід регулювання сфери медіа та практику застосування санкцій.
Так само цікавою для голландських фахівців була інформація про діяльність українського національного регулятора та виклики, з якими він зіштовхнувся у складний для країни час. Зокрема йшлося про інформаційну війну, яка ведеться проти України російськими пропагандистськими ЗМІ.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше