Члени Національної ради перебувають із виїзною нарадою у Вінниці

16.09.2016

16-17 ВЕРЕСНЯ ГОЛОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ЮРІЙ АРТЕМЕНКО І ЧЛЕН РЕГУЛЯТОРНОГО ОРГАНУ СЕРГІЙ КОСТИНСЬКИЙ ТА НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВЛАДИСЛАВ СЕВРЮКОВ І ГРИГОРІЙ ШВЕРК ПЕРЕБУВАЮТЬ У ВІННИЦІ З ВИЇЗНОЮ НАРАДОЮ.

16-17 вересня голова Національної ради Юрій Артеменко і член регуляторного органу Сергій Костинський та народні депутати Владислав Севрюков і Григорій Шверк перебувають у Вінниці з виїзною нарадою.


Під час візиту відбулася зустріч із головою Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм. Також було проведено нараду «Телерадіопростір України: основні проблеми, виклики, шляхи розвитку», в якій взяли участь ліцензіати – представники місцевих телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, представники громадськості, науковці та студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського і Донецького національного університету.

Обговорено актуальні питання розвитку галузі у Вінницькій області, зокрема розвитку ефірного радіомовлення, мовлення громад, захисту інформаційного простору, впровадження цифрового мовлення в регіоні й країні в цілому, розкриття структури медіа-власності, введення квот на україномовний продукт і мову ведення програм і передач на радіо, оновлення законодавчих норм у сфері медіа тощо.

Під час наради було запропоновано провести анкетування керівників телерадіоорганізацій з метою отримання об’єктивної інформації та використання її в майбутньому.

Голова Національної ради вручив грамоти регуляторного органу керівникам місцевих телерадіоорганізацій та побажав їм нових здобутків.


Члени регуляторного органу і парламентарі відвідають мовників – ТРК «Вінтера», ІТА «ВІТА», – ознайомляться з їхньою діяльністю і візьмуть участь у телепрограмах, де поспілкуються на найважливіші теми телерадіоінформаційної сфери.