Члени Національної ради проводять виїзну нараду в Херсонській області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Члени Національної ради проводять виїзну нараду в Херсонській області

10 червня голова Національної ради Юрій Артеменко, заступник голови Уляна Фещук і члени Національної ради Олександр Ільяшенко і Сергій Костинський проводять виїзну нараду на Херсонщині. Участь у заході також беруть генеральний директор Концерну РРТ Володимир Іщук і генеральний директор ДП «Український державний центр радіочастот» Володимир Корсун.

Під час зустрічі з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм  Гордєєвим і ліцензіатами було презентовано проект Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію Криму на 2016 – 2017 роки. У розробці цих пропозицій брали участь представники Міністерства інформаційної політики, УДЦР, Концерну РРТ, Херсонської облдержадміністрації.

Заплановано проведення прес-конференції та участь членів Національної ради у програмах і передачах місцевих мовників – Херсонської філії НТКУ «Скіфія», ТРК «ВТВ Плюс», ТРК «Херсон Плюс».

Юрій Артеменко також зустрінеться зі студентами Херсонського державного університету, де поспілкується з молоддю про сучасний стан і перспективи розвитку національного телерадіопростору України, виклики, які ставить перед регулятором електронних ЗМІ  гібридна війна, поширення ворожої пропаганди, відповідальність професії журналіста за розбудову демократії, утвердження свободи слова та об’єднання країни.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше